Товариство Філософської Педагогіки ім. Броніслава Ф. Трентовського

Товариство Філософської Педагогіки ім. Броніслава Ф. Трентовського було засновано у 2006 році. Воно зареєстровано у 2007 році під номером KRS (0000288665).

На даний час товариство налічує 75 членів з Польщі, Словаччини, Чехії, України та Німеччини. Воно було засновано в Лодзі, де його нинішній голова професор Славомір Штобрін продовжує традиції філософської педагогіки, закладені в Лодзинському Університеті всесвітньо відомим вченим Сергієм Гессеном.

З 2012 року ТФП є співзасновником та інституційним членом Центрально-європейського товариства філософії освіти (CEUPES), заснованого в Празі.

Товариство має веб-портал на pedagogika-filozoficzna.eu. На ньому розміщується журнал „Pedagogika Filozoficzna on-line”, а також книжки, видані нещодавно створеним науковим видавництвом ТФП "Chowanna". За його сприяння вийшло друком дві серії публікацій: перша під назвою "Філософська педагогіка», що включає шість томів, друга - "Освітня реальність" – три томи.

Основними напрямками діяльності Товариства є:

  1. Сприяння, організації та заохочення наукових досліджень та обміну в галузі філософії освіти.
  2. Організація та проведення конференцій, тренінгів, семінарів для інтеграції осередків, що працюють у царині філософії освіти.
  3. Здійснення підтримки порталу TФП і публікацій Товариства.
  4. Інтеграції наукових осередків, зацікавлених у розвитку філософії освіти, як у межах країні, так і за кордоном.