Друк

Товариство Педагогіки філософічної

Документ без названия

Товариство Філософської Педагогіки ім. Броніслава Ф. Трентовського було засновано у 2006 році. Воно зареєстровано у 2007 році під номером KRS (0000288665).
На даний час товариство налічує 75 членів з Польщі, Словаччини, Чехії, України та Німеччини. Воно було засновано в Лодзі, де його нинішній голова професор Славомір Штобрін продовжує традиції філософської педагогіки, закладені в Лодзинському Університеті всесвітньо відомим вченим Сергієм Гессеном.
З 2012 року ТФП є співзасновником та інституційним членом Центрально-європейського товариства філософії освіти (CEUPES), заснованого в Празі.
Товариство має веб-портал на http://www.pedagogika-filozoficzna.eu/. На ньому розміщується журнал „PedagogikaFilozoficznaon-line, а також книжки, видані нещодавно створеним науковим видавництвом ТФП "Chowanna". За його сприяння вийшло друком дві серії публікацій: перша під назвою "Філософська педагогіка», що включає шість томів, друга - "Освітня реальність" – три томи.
Основними напрямками діяльності Товариства є:
1. Сприяння, організації та заохочення наукових досліджень та обміну в галузі філософії освіти.
2. Організація та проведення конференцій, тренінгів, семінарів для інтеграції осередків, що працюють у царині філософії освіти.
3. Здійснення підтримки порталу TФП і публікацій Товариства.
4. Інтеграції наукових осередків, зацікавлених у розвитку філософії освіти, як у межах країні, так і за кордоном.
Видатні члени ТФП отримали пам'ятну медаль з зображенням Б. Трентовського.


Pedagogika Filozoficzna on-line


 

Culture and Education

404 Not Found

Not Found

The requested document was not found on this server.


Web Server at vps456091.ovh.net