Друк

Петар Яндрич

JandrychДоктор наук з інформатизації, професор електронного навчання та програмний директор з бакалаврської підготовки (інформатика) в Університеті прикладних наук в Загребі (Хорватія), запрошений доцент в Університеті Загреба (Хорватія), професор і директор Інституту розвитку дослідження і знань в Глобальному центрі передових досліджень (штат Мічиган, США).

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. website: http://petarjandric.com/

Публікації. Має близько п'ятдесяти наукових праць і чотири книги. Серед останніх книжок: «Дігітальне навчання» (хорватською мовою), (Освітні новини і політехнічний коледж у Загребі, 2015) і «Критичне навчання у цифровій мережі» (англійською мовою, у співавторстві з Даміром Борасом) (Springer, 2015).

Член редколегій: «Відкритий огляд освітніх досліджень» (Routledge), «Відео журнал з освіти і педагогіки» (Springer), «Електронне навчання і дігітальні медіа» (SAGE), «Майбутнє освітньої політики» (SAGE), «Енциклопедія філософії освіти і теорії» (Springer),  «Філософія освіти» (Інститут вищої освіти НАПН України).

Наукові інтереси зосереджені на перетині критичної педагогіки та інформаційно-комунікаційних технологій. Дослідницька методологія – між-, транс- і анти-дисциплінарність.

404 Not Found

Not Found

The requested document was not found on this server.


Web Server at vps456091.ovh.net